Aplikacja: XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna, XIII Forum Nauczycielskie

W celu rejestracji na XIII Forum Nauczycielskie prosimy o zalogowanie się do Aplikacji (szybka rejestracja).

Nauczyciele nie posiadający konta w aplikacji, lub nie pamiętający swoich danych logowania, mogą zarejestrować się na Forum korzystając z linku Rejestracja XIII FN

Dziękujemy Państwu za rejestrację Szkoły do XI edycji Ogólnopolskiej Olimpady Logistycznej. Założyli Państwo indywidualne konta użytkowników, po zalogowaniu znajdziecie tam informacje o przebiegu i wynikach etapów olimpiady.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Wyższa Szkoła Logistyki z siedzibą w Poznaniu, przy ul. E. Estkowskiego 6. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych ze współpracą i komunikacją pomiędzy Administratorem a Państwem. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizowania współpracy i komunikacji z Państwem lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z Administratorem.

Jeśli posiadasz konto w aplikacji OOL i nie pamiętasz hasła - kliknij ten link

LOGOWANIE DO APLIKACJI (dla zarejestrowanych użytkowników)